gwind1920 Wrote:
-------------------------------------------------------
> I saw some simple picture audits for a grocery
> store but it only paid $2.00 for each. By the
> time you drive from one location to the other, get
> out of the car, go inside, take the pictures and
> drive to the next location, youre actually in the
> hole. Gas costs way more than 2 dollars a gallon
> and then your time.....really $2.00
That is ridiculous, wow. I wouldn't do that for $2 even if the gas was free! By the time you read instructions, do the assignment and submit the report there is no way $2 is worth it.